Naše služby

Podporujeme

BuduPomahat.cz

Projekt BuduPomahat.cz je určen na podporu neziskových organizací, které pomáhají znevýhodněným skupinám spoluobčanů. 
Pomáháme těm, kteří pomáhají jiným. Pomáháme tím, co umíme. Snažíme se pomoci těm, kteří pomoc potřebují, i těm, kteří pomáhat chtějí. Zapojit se může každý. Pomáhat je radost.​

Ve středu 4.10. proběhlo další focení do Kalendáře pomoci na téma Daruj kus sebe. Tentokrát v režii Prof. MUDr. Milana Kvapila, CSc., MBA ... :))) A bylo to velmi veselé focení. Povídali jsme si také o Alianci žen s rakovinou prsu s její ředitelkou Evou Knappovou, o Okamžiku, Nadačním fondu Valetudo, o prevenci a o roli neziskovek ve společnosti. Děkujeme všem účastníkům :)


Okamžik z. ú.

Okamžik z. ú. již sedmnáctým rokem realizuje projekty, jejichž posláním je podporovat samostatný život nevidomých a propojovat ho se světem vidících lidí. Pro nevidomé provozuje sociálně aktivizační služby a poradenství. Koordinuje největší dobrovolnické centrum zaměřené na pomoc zrakově postiženým a organizuje také asistenci nevidomým dětem.

Dále provozuje Hmateliér - dílnu a ateliér hmatového modelování pro nevidomé, pořádá výstavy a workshopy nevidomých tvůrců. Vydává knihy spojené autorsky nebo tematicky se zdravotním postižením, odborné publikace, katalogy nevidomých výtvarníků, informační brožury a letáky. Více o činnosti Okamžiku najdete na www.okamzik.cz.

Obezitologie - objednat online Jak to u nás vypadá Po - Pá, +420 272 917 011