Tým

MUDr. Dagmar Bartášková

MUDr. Dagmar Bartášková

Zkušenosti získala na interní klinice FN v Motole, kde pracovala od roku 1993 do roku 2019. Nejprve na jednotce intenzivní metabolické péče, poté v diabetologické ambulanci. Zabývá se zejména léčbou diabetu v těhotenství, dále pak léčbou diabetu 1. typu. V diabetologické ambulanci na Praze 4 pracuje od roku 2007. Věnuje se léčbě inzulínem, dále všem dalším způsobům terapie diabetu. Složila atestaci z interního lékařství a z diabetologie a je v přípravě na atestaci z endokrinologie.

více

MUDr. Klaudia Hálová-Karoliová

MUDr. Klaudia Hálová-Karoliová

Lékařka s atestací z interního lékařství, diabetologie a endokrinologie. Pracuje v naší ambulanci od roku 2011.

Specializuje se na léčbu diabetické neuropatie a na léčbu obezity zejména u pacientů s diabetem. Zkušenosti s léčbou obezity získala v rámci postgraduálního školení a stáže v Endokrinologickém Ústavu v Praze. Zároveň absolvovala školení v metodice behaviorální terapie obezity STOB.

více

MUDr. Kateřina Mazáčková

MUDr. Kateřina Mazáčková

Vystudovala 1.LF UK. Od roku 2012 pracovala jako sekundární lékařka na interním oddělení nemocnice v Kutné Hoře, od roku 2014 i jako sekundární lékařka na interním oddělení nemocnice Čáslav, kde se začala věnovat diabetologii.

více

MUDr. Pavlína Doubravová

MUDr. Pavlína Doubravová

Promovala v roce 2011 na Lékařské fakultě v Hradci Králové Univerzity Karlovy. Po promoci nastoupila na pozici sekundární lékařky interní kliniky Fakultni nemocnice v Motole. Zde pracovala jak na lůžkovém oddělení tak v diabetologické ambulanci a podiatrické ambulanci. Atestaci z interního lékařství získala v roce 2016.

více

MUDr. František Loos

MUDr. František Loos

Atestovaný lékař v oboru diabetologie a endokrinologie. Pracuje v naší ambulanci od roku 2019. Specializuje se na diabetologii, endokrinologii a ultrasonografii štítné žlázy. Promoval v roce 2011 na LFMU Brno. Od roku 2015 se věnuje diabetologii a endokrinologii. Do roku 2019 získával zkušenosti z interní medicíny na interním oddělení v Nemocnici Třebíč.

více

MUDr. Jakub Tomáš

MUDr. Jakub Tomáš

 • Promoval na 2. lékařské fakultě v Motole.
 • Interní kmen absolvoval jako sekundární lékař v Ústřední vojenské nemocnici v Praze.
 • Cenné zkušenosti získal na zahraničních stážích v Rio de Janeiro, Madridu, či Londýně. Momentálně se připravuje k atestaci z diabetologie a endokrinologie. 

více

Mgr. Gabriela Křečková

Mgr. Gabriela Křečková

 • koordinátor klinických studií

více

Radka Nedvědová

Radka Nedvědová

 • zdravotní sestra pro diabetologii
 • certifikovaná edukační sestra, která poradí a pomůže s aplikací inzulínu a selfmonitoringem

více

Eva Bucková

Eva Bucková

 • zkušená zdravotní sestra, která pracuje u nás na pozici studijní sestry. 

více

Nikol Hálová

Nikol Hálová

 • Certifikovaná nutriční specialistka. Studuje na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor Nutriční terapie. Součástí našeho nutričního týmu je od roku 2021. Zabývá se poradenstvím pro léčbu obezity, redukcí hmotnosti a zdravým životním stylem. Provádí měření tělesného složení (množství tuků, viscerálního tuku, svalů atd.), propočty jídelníčků nebo tvorbu jídelníčků na míru. 

více

Jaroslava Mojžíšová

Jaroslava Mojžíšová

 • zkušená zdravotní sestra se zaměřením na endokrinologii

více

Tereza Neradová

Tereza Neradová

 • studijní sestra na diabetologii
 • všeobecná zdravotní sestra se zkušenostmi z kardiochirurgie, břišní chirurgie, dermatologie a transplantační chirurgie

více

Anna Šťastná

Anna Šťastná

 • studijní sestra

více