Tým

MUDr. Dagmar Bartášková

MUDr. Dagmar Bartášková

Zkušenosti získala na interní klinice FN v Motole, kde pracovala od roku 1993 do roku 2019. Nejprve na jednotce intenzivní metabolické péče, poté v diabetologické ambulanci. Zabývá se zejména léčbou diabetu v těhotenství, dále pak léčbou diabetu 1. typu. V diabetologické ambulanci na Praze 4 pracuje od roku 2007. Věnuje se léčbě inzulínem, dále všem dalším způsobům terapie diabetu. Složila atestaci z interního lékařství a z diabetologie a je v přípravě na atestaci z endokrinologie.

více

MUDr. Klaudia Hálová-Karoliová

MUDr. Klaudia Hálová-Karoliová

Lékařka s atestací z interního lékařství, diabetologie a endokrinologie. Pracuje v naší ambulanci od roku 2011.

Specializuje se na léčbu diabetické neuropatie a na léčbu obezity zejména u pacientů s diabetem. Zkušenosti s léčbou obezity získala v rámci postgraduálního školení a stáže v Endokrinologickém Ústavu v Praze. Zároveň absolvovala školení v metodice behaviorální terapie obezity STOB.

více

MUDr. Jana Kostarová

MUDr. Jana Kostarová

Lékařka s atestací v oboru Diabetologie a Endokrinologie. Promovala v roce 2009 na 1.Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. 

Během studia absolvovala roční stáž na Lékařské fakultě Univerzity Elche ve Španělsku a měsíční stáž na Lékařské fakultě v Istanbulu. Zkušenosti získala na Interním oddělení v nemocnici Kutná Hora a v nemocnici Beroun. Od roku 2013 pravidelně stážovala na Interní klinice FN Motol.

V naší ambulanci pracuje od roku 2013, věnuje se diabetologii a endokrinologii, provádí sonografické vyšetření štítné žlázy.

více

MUDr. Kateřina Mazáčková

MUDr. Kateřina Mazáčková

Vystudovala 1.LF UK. Od roku 2012 pracovala jako sekundární lékařka na interním oddělení nemocnice v Kutné Hoře, od roku 2014 i jako sekundární lékařka na interním oddělení nemocnice Čáslav, kde se začala věnovat diabetologii.

více

MUDr. Pavlína Doubravová

MUDr. Pavlína Doubravová

Promovala v roce 2011 na Lékařské fakultě v Hradci Králové Univerzity Karlovy. Po promoci nastoupila na pozici sekundární lékařky interní kliniky Fakultni nemocnice v Motole. Zde pracovala jak na lůžkovém oddělení tak v diabetologické ambulanci a podiatrické ambulanci. Atestaci z interního lékařství získala v roce 2016.

více

MUDr. František Loos

MUDr. František Loos

Atestovaný lékař v oboru diabetologie a endokrinologie. Pracuje v naší ambulanci od roku 2019. Specializuje se na diabetologii, endokrinologii a ultrasonografii štítné žlázy. Promoval v roce 2011 na LFMU Brno. Od roku 2015 se věnuje diabetologii a endokrinologii. Do roku 2019 získával zkušenosti z interní medicíny na interním oddělení v Nemocnici Třebíč.

více

Mgr. Gabriela Křečková

Mgr. Gabriela Křečková

 • koordinátor klinických studií

více

Radka Nedvědová

Radka Nedvědová

 • zdravotní sestra pro diabetologii
 • certifikovaná edukační sestra, která poradí a pomůže s aplikací inzulínu a selfmonitoringem

více

Eva Bucková

Eva Bucková

 • zkušená zdravotní sestra, která pracuje u nás na pozici studijní sestry. 

více

Nikol Hálová

Nikol Hálová

 • nutriční specialista - nová posila našeho týmu

více

Dana Veselá

Dana Veselá

 • zkušená všeobecná zdravotní sestra s dlouholetou praxí v oboru praktického lékařství
 • pracovala také v domově seniorů, domácí péči a VFN
 • od roku 2020 je součástí našeho týmu sester se zaměřením na endokrinologii

více

Miroslava Hylenová

Miroslava Hylenová

Vystudovala obor dietní setra (nyní nutriční terapeut) na střední zdravotnické škole.

Absolvovala specializační studium na NCO NZO , obor poruchy výživy a výměny látek. Vlastní osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru Nutriční terapeut.

Od roku 1999 pracovala ve FN v Motole, od roku 2005 na interní klinice. Pracovní zkušenosti převážně z diabetologie, obezitologie, nefrologie, gastroenterologie.

více

Tereza Neradová

Tereza Neradová

 • studijní sestra na diabetologii
 • všeobecná zdravotní sestra se zkušenostmi z kardiochirurgie, břišní chirurgie, dermatologie a transplantační chirurgie

více

Anna Šťastná

Anna Šťastná

 • studijní sestra

více